Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдні столи

Наше підприємство здійснює виготовлення більярдних столів для популярих ігор: російська піраміда, американський пул та снукер. Можемо виготовляти як прості столи економ класу так і ексклюзивні на Ваше індивідуальне замовлення. Пропонуємо конкурентні ціни на більярдні столи оскільки являємось безпосередньо виробником даної продукції.

Столи для гри в російський більярд

Більярдні столи піраміда ціни київ

Пропонуємо 11 моделей більярдних столів для гри в «російську піраміду». Розміри ігрового поля столів від 7 до 12 футів! Всі більярдні столи для гри в «російську піраміду» виготовлені відповідно до вимог Федерації більярдного спорту.

Столи для гри в американський більярд

Більярдні столи американський пул ціни київ

Для гри в «Американський пул» виготовляємо більярдні столи різних розмірів від 7-ми до 12-ти футів. Висота більярдних столів 74,5-78,5см. Розміри ігрового поля - співвідношення 2: 1 (довжина: ширина).

Столи для гри в снукер

Більярдні столи снукер ціни київ

Каркас більярдних столів для гри в «Снукер» виготовляємо тільки з натурального дерева твердої породи - бука, дуба, ясена. Для основи ігрового поля використовуємо плиту з природного каменю - Ардезія. До комплектаціі більярдного столу входять професійна гума, латунні лузи, снукерне сукно, снукерні кулі «Aramith» від бельгійського виробника і снукерні киї.