Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

БІЛЬЯРДНІ СТОЛИ ДЛЯ ГРИ В СНУКЕР


Більярдний стіл для гри в снукер ціна київ

Ціни на більярдні столи для гри в СНУКЕР

Розмір поля, ft

Кількіст ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

10

6

52,4

134 800

11

8

52,4

144 000

12

8

52,4

149 000

У вартість всіх столів входить: плита ігрового поля - ардезия (38-40мм); матеріал стола (ясен, дуб, граб); снукерне сукно (Великобританія); кулі «Aramith» (Бельгія); лузи: скоби латунні, шкіряні з викотом; трикутник.

Замовити більярдний стіл для гри в СНУКЕР:
097-238-45-75, 095-547-23-91

Снукер, що в буквальному перекладі означає «зробити ніс», найскладніша й видовищна більярдна гра. І називається вона так зовсім не випадково, адже, крім спритності й відточеної координації рухів, гравець у більярд снукер повинен володіти неабиякою часткою хитрощів. А унікальні оборонні й наступальні аспекти гри снукер неодмінно змушують гравця прораховувати свої дії на багато ходів уперед, вміти передбачати ходи суперника, траєкторію руху кулі.

Зараз насолодитися англійською версією більярда снукер можуть всі бажаючі: в компанії «Більярд Центр» представлений великий вибір більярдних столів для снукера за доступними цінами різноманітних розмірів і дизайну, виготовлених з міцних порід деревини: сосни, ясена, вільхи. Лузи з латуні й шкіри надають ігровому полю презентабельний зовнішній вигляд, збільшений діаметр кріпильних болтів гарантує безпеку конструкції. Ніжки, оснащені домкратом, дозволяють регулювати висоту.

Особливості конструкції більярдних столів для снукера

Оскільки сама гра має особливу специфіку, відмінну від інших більярдів, стіл для гри снукер теж має ряд особливостей. Висота столів, як і їх розміри, відрізняються чітко фіксованими значеннями - від 9 до 12 футів.

Поверхню столів для снукера встеляє виключно першокласне сукно з 100% вовни. На нього наноситься особлива розмітка — півколо на лінії балки й чотири позначки для куль. Для більярда снукер кращим вважається сукно «Iwan Simonis 4000» з 100% вовни. Від інших видів більярдне сукно відрізняється:

  • застосовується надщільне плетіння, що перешкоджає проникненню пилу під сукно;

  • після плетіння тканина стрижеться й спеціально обробляється, щоб запобігти утворення ворсу й катишків.

Більярдні столи для снукера значно відрізняються від моделей столів для російської піраміди й пулу розміром луз. Лузи більше, ніж у російської піраміди, й менше, ніж у столів для американського пула. Ця особливість ускладнює гру. Через великі розміри, використання спеціальної бортової гуми й високоякісного сукна, ці моделі коштують трохи дорожче у порівнянні з іншим більярдом.

Аксесуари для більярда снукер - інтелектуальної гри, також завжди коштували більше атрибутів для пулу й російської піраміди. Довжина більярдного кия для пулу й гри снукер приблизно 145 см.

Розміри більярдних столів для снукера

Якщо ви хочете купити більярдний стіл для гри снукер, потрібно враховувати й кількість гравців, інтенсивність використання. Розміри приміщення: відстань від борту до стіни повинна дорівнювати щонайменше полуторній довжині кия. Підбирайте столи для снукера з урахуванням стилістичного оформлення приміщення. Наш модельний ряд це з легкістю дозволяє.

Зазвичай більярдні столи для снукера набагато більші за інші більярди. Турнірні моделі завжди розміром 12 футів - 3,66 м. Вага такого столу може становити до 1200 кг. Висота столів починається приблизно з 85 сантиметрів. Але як бути, якщо гра дуже подобається, а приміщення не дозволяє купити більярдний стіл для гри снукер такого великого розміру?

Наші дизайнери розробили моделі столів для більярду снукер невеликих розмірів. На столах 5 футів використовуються кулі більярдні діаметром 44 мм. Габарити такого більярду не перевищують 151х75 см при висоті 79 см, що зручно для установки в квартирі.

Звернувшись до нас, ви маєте можливість купити більярдний стіл для гри снукер від виробника у Києві недорого й довгі роки насолоджуватися яскравими, незабутніми ігровими моментами. Готові запропонувати особливі ціни, якщо вирішите купити столи для снукера з повним набором аксесуарів, замовити меблі для більярдної.