Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдні столи для гри в піраміду


Якісні столи для російського більярда – одна з головних складових хорошої гри

Більярдний стіл купляють, як правило, один раз. Тому вкрай важливо не помилитися у виборі. Тож спочатку давайте поставимо декілька запитань і спробуємо на них відповісти:

  • Вам дійсно потрібен більярдний стіл?

  • Який стіл вибрати?

  • Де купити більярдний стіл?

Комплектація столів для російського більярда

Ноги

Виготовляємо з різних сортів деревини. На їх міцність також впливає, як саме вони зроблені. Правильний спосіб – поклейка рівних брусків у паралелепіпед. У верхній частині ніг знаходяться отвори для закріплення рами. У нижньому торці – планшайба з болтом, щоб виставити більярдний стіл для гри в російський більярд на правильний рівень.

Рама

Складається з двох поздовжніх і двох поперекових царг завтовшки 30-45 мм. Варіанти виготовлення: масив деревини, переклеєний масив с фанерою+шпон, товста фанера+шпон. Найбільш міцною рама більярдного стола виходить в останньому випадку.

Ігрове поле

За всю історію існування більярда було багато спроб використання різноманітних матеріалів: дерево, чавун, граніт, ЛДСП, МДФ. Такі міцні матеріали необхідні для забезпечення стійкості конструкції. Найкращим все ж вважається гірський сланець адгезія. На вишукані столи для гри в російський більярд моделі «ОЛІМП» 10 і 12 футів встановлюють плити товщиною відповідно 38-40 і 45 мм. Плита може складатися з трьох або п’яти частин.

Сукно

Тип сукна різниться в залежності від гри: більярдний стіл для снукера або американського чи російського більярда. Еталоном для російської піраміди вважається бельгійське сукно Iwan Simonis 760 (30% нейлон, 70% вовна).

Борти

Суцільна конструкція, що складається з дерев’яної несучо-декоративної частини, до якої кріпиться відбійник, спеціальна гума, штапик, сукно. Ексклюзивні більярдні столи для гри в російську піраміду та інших видів більярда завжди мають шість бортів.

Лузи

Складаються з латунної або силомінової скоби, шкіряної кишені, сітки й викатів для куль.

Співвідношення розмірів приміщення більярдної.

Більярдний стіл для гри в російську піраміду може бути розмірами від 7 до 12 футів, ширина поля дорівнює половині довжини. Вирахувати оптимальні розміри приміщення для більярда просто: до ширини й довжини ігрового поля потрібно додати по дві довжини кия. Слід враховувати, що для більшого ігрового поля використовують кулі діаметром 68 мм і кий 160 см. Отже, елегантний більярдний стіл «Олімп» для гри в російську піраміду 12 футів потребує приміщення з мінімальними розмірами 6,70х4,95 м.

Монтаж більярдного стола

Столи для російського більярда поставляються в розібраному вигляді, крім деяких моделей з ігровим полем з ЛДСП. Попереднє контрольне збирання відбувається на підприємстві. Якісно встановити більярдний стіл може тільки досвідчений фахівець протягом 4-6 годин.

В компанії «Більярд Центр» ви зможете замовити виготовлення більярдних столів за власними вподобаннями. Оскільки ми є виробниками продукції, пропонуємо купити більярдний стіл за вигідними цінами.

Гра в більярд принесе вам ні з чим не зрівняне задоволення. Якщо турбуєтеся про власну фізичну форму, більярд замінить вам безліч тренажерів, займатися на яких, погодьтеся, досить втомливо. Зважте, за одну партію гравець може пройти 2-3 км.

Запропонувати гостям відвідати зі смаком обмебльовану більярдну кімнату – приємно. Провести з діловими партнерами час за більярдним столом – корисно. Відпочити у родинному колі за партією у більярд – просто чудово!