Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Столи для гри в американський пул

Більше про американский пул

В залежності від типу гри, столи поділяються на три основні категорії: столи для американського більярду, столи для російської піраміди та снукера. З асортиментом нашої продукції ви можете ознайомитися у каталозі: більярдні столи різних моделей – ексклюзивні рішення, класичні, економ класу, а також відповідні аксесуари для більярда: кулі, киї більярдні, містки, трикутники.

Виникнення американського більярда: комерція понад усе.

З великим переселення європейців у 19-20 століттях більярд знайшов популярність і на американському континенті. Заповзяті виробники шукали шляхи збільшення продажів більярдних столів, і це було зроблено через доступність і спрощення гри. Так весела «американка» поступово отримала численні маси прихильників в усьому світі.

Оскільки американський пул є найбільш рухливою, динамічною грою, столи для американського більярда виготовляють переважно невеликих розмірів – від 7 до 9 футів. Лузи досить об’ємні 134,8-150,4 мм, а кольорові кулі більярдні, навпаки, порівняно невеличкі 57,2 мм. Тому й вважається, що американський пул - найкращий вид більярду саме для розваги.

Як правильно купити більярдний стіл для американського пула

Перш ніж приступити до вибору більярдного столу серед багатьох запропонованих моделей, слід визначитися з бюджетом на облаштування більярдної кімнати й розмірами ігрового поля. Адже ціна більярдного стола безпосередньо залежить від його габаритів.

Потрібно розрахувати вільний простір приміщення. У гонитві за великими розмірами більярдного стола можна купити стіл для більярду, на якому складно буде грати, оскільки для замаху києм потрібний суттєвий простір. Звичайно, чим більший розмір більярдного стола, ти цікавіше відбувається гра, проте не варто нехтувати комфортом гравців.

Для домашнього використання, якщо дозволяє приміщення, можна купити столи для американського більярду 8 і 9 футів. Але, якщо приміщення маленьке, можна обмежитися й столом 7 футів. Проте дорослим на такому столі грати не дуже цікаво. Тож є сенс купити стіл для американського пула 8 футів і грати на ньому киями, вкороченими на 10-15 см.

Недорогі столи для американського більярда виготовляємо з ігровим полем з ЛДСП, проте ми рекомендуємо замовити виготовлення більярдних столів з полем із природного сланцю. Тільки у такому випадку ваш стіл збереже ігрові властивості й достойний зовнішній вигляд тривалий час.

Ціни на столи для американського більярду

Вартість більярдного стола визначається складністю конструкції, декоративними елементами, матеріалами й комплектуючими, варіантами оздоблення, типом сукна. В залежності від ваших потреб, ми запропонуємо недорогі столи для американського більярда для дому й дачі, елітні моделі. Також маєте можливість підібрати професійні більярдні столи від виробника – компанії «Більярд Центр» для гри в американський пул.

Що важливо, більярдний стіл – це й питання престижу. Тож, якщо бажаєте замовити вишуканий більярдний стіл за кращою ціною ручної роботи, наші дизайнери можуть запропонувати вже готові ескізи або разом з вами взяти участь у створенні креслень колекційного більярду за індивідуальним дизайном.

Можливо, ви вже знаєте, а, якщо ні, то згодом дізнаєтеся - граємо ми в більярд чи все ж таки на більярді. Що предтечею більярду став крокет, перенесений с землі на стіл. Що назва «лузи» походить від французької «blouse» - блузка. Що кручені удари з’явилися з появою кия зі скошеним кінцем. А пізніше було винайдено особливий склад крейди, і світ побачила шкіряна наклейка на кий.

Але головною привабливою властивістю більярду є те, що жодна зіграна партія ніколи в точності не повторюватиметься.