Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

АКСЕСУАРИ ДЛЯ БІЛЬЯРДУ


Кулі більярдні київ ціна

Кулі більярдні

Для піраміди, пулу, снукера

Ціни на кулі

Киї більярдні київ ціна

Киї більярдні

Для піраміди, пулу, снукера

Ціни на киї

Трикутники для більярдних куль київ ціна

Трикутники для куль

Для піраміди, пулау, снукеру

Ціни на трикутники

Містки для більярду київ ціна

Містки

Для піраміди, пулу, снукеру

Ціни на містки

Меблі для більярдної київ ціна

Меблі для більярдної

Полички, підставки, годинники ...

Ціни на меблі

Крім столів, компанія «Більярд Центр» запрошує купити аксесуари для більярда. Підбір якісних компонентів дозволить зробити процес гри особливо приємним і збільшить термін корисної експлуатації більярдних столів. У нас ви можете не тільки купити аксесуари для більярда і столи для різних видів гри, а й необхідні комплектуючі елементи, лузи, гуму, високоякісне сукно, плити ардезія для ігрового поля, полички, меблі для більярдної.

Які аксесуари для більярда можна купити в нашій компанії

Кулі більярдні

Доступні ціни дозволяють нашим клієнтам з великою вигодою купити більярдні кулі різного класу, рівня, параметрів! При покупці більярдного столу на деякі моделі куль для більярда надається знижка.

Киї більярдні

У нас ви знайдете киї для більярда у великому асортименті, призначені для російської піраміди, пула, снукера. Для забезпечення необхідної жорсткості, пружності, збалансованості конструкції, киї виготовляються з декількох порід деревини.

Трикутники

Більярдні трикутники необхідні для правильного розміщення на столі куль перед початком нової партії. Ви можете купити більярдні трикутники різних розмірів, виготовлені з високоякісного масиву дуба, берези або ясена для гри в російську піраміду, американський пул, снукер під різний розмір куль: 68 мм, 60 мм, 57,2 мм, 52,4 мм.

Покривало

Покривала й кришки як аксесуари для більярда необхідні для того, щоб захистити стільницю й високоякісне сукно у той час, коли більярдний стіл не використовується для гри. Накрита покривалом стільниця невразлива для вологи й прямих сонячних променів, які з часом здатні призвести до вигорання сукна. Покривало забезпечує захист стола від подряпин та інших механічних пошкоджень, перешкоджає попаданню на поверхню пилу й бруду, дозволяє продовжити термін експлуатації більярдного столу.

Ардезія

Високоякісні сланцеві плити для більярда, купити які можна у нас, являють собою оптимальний матеріал для виготовлення стільниці. Ми реалізуємо плити для більярда різного цінового діапазону – від бюджетних моделей до елітних плит з природного сланцю. Вони не розшаровуються з плином часу й десятиліттями не змінюють своїх фізичних властивостей.

Лузи

Лузи для більярда зазнають високих навантажень. Згодом це може позначитися на їх зовнішньому вигляді й навіть цілісності. Передбачено можливість заміни лузи – однієї або всіх відразу. Ви можете купити лузи для російського більярда, снукера у різному ціновому діапазоні.

Рукавички

Рукавички - це функціональні аксесуари для більярда, за допомогою яких гравці можуть значно поліпшити свої можливості під час змагання. Вони роблять гру настільки зручною, що зірки більярда називають їх «кращими друзями».

Рукавичка охоплює тільки три пальці – середній, вказівний і великий. Виробляють ці аксесуари для більярда зі спандекса, нейлона або лайкри. Завдяки еластичності, забезпечується щільне прилягання, ідеальна посадка й гарантія відсутності ефекту «гармошки» або зсуву рукавички для більярда під час гри.

Існує величезний вибір рукавичок для більярда:

  • для правої або лівої руки

  • для жінок і чоловіків

  • великі, маленькі, універсальні

  • різноманітного забарвлення.

Рукавички для більярда – це прекрасна альтернатива тальку, який під час гри потрапляє не тільки на руки й кий, а й одяг, взуття, обличчя та більярдний стіл. Може спричинити алергічні реакції. До того ж тальк як абразив, псує сукно столу й саму гру.

Наші консультанти чудово розбираються у всіх нюансах гри й радо допоможуть вам підібрати й купити аксесуари для більярда в залежності від того, де і в який більярд ви збираєтеся грати!