Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдний стіл для гри в американку «Молодіжний»


Більярдний стіл для гри в американку купити київ

Ціни на більярдні столи «МОЛОДІЖНІ» (американський пул)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (22мм)

4

60

18 200

8 (22мм)

4

60

18 900

9 (22мм)

6

68

21 450

У вартість столів входить: плита ігрового поля - ДСП ламінована (18мм); матеріал стола (граб, вільха, ЛДСП); сукно «Євростар»; лузи: скоби силомінові, шкіра сітка.

Можливе виготовлення стола на ваше індивідуальне замовлення!

Замовити більярдний стіл «МОЛОДІЖНИЙ»:

097-238-45-75, 095-547-23-91

Ця серія більярдних столів для гри в американський пул належить до бюджетної групи. У більярдного стола «Молодіжний» ігрове поле виконано з цільної ЛДСП плити товщиною 18 мм, саме цією конструктивною особливістю й пояснюється його недорога ціна. Технічні характеристики відповідають усім вимогам виготовлення більярдних столів для пулу. Для масивних точених ніжок та інших елементів використовується натуральна деревина – вільха. В залежності від довжини, більярдний стіл для пулу 7, 8 або 9 футів виготовляється з 4 або 6 опорними ніжками. Тип сукна – «Євростар» високої щільності. Матеріали луз: скоба силомін, сітка нейлон, шкіряна пелерина.

Якщо ви плануєте розмістити більярдний стіл для гри в американку на другому поверсі заміського будинку зі слабкими перекриттями, оптимальним вибором буде саме ця модель з ігровим полем з ЛДСП, яка має значно меншу вагу, ніж більярдний стіл з плитою Ардезія.

Стіл для американського більярду «Молодіжний» - найкращий варіант для клубів, ігрових і розважальних центрів, кафе, барів, офісів, домашнього застосування. Замовити й недорого купити стіл для американського більярду пропонуємо в компанії «Більярд Центр» з будь-якого міста України – Київ, Харків, Одеса, Дніпро. Ціни на класичні більярдні столи для гри в американський пул у нас доступні, а якість відповідає європейським стандартам.