Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдний стіл для гри в американку «Молодіжний плюс»


Більярдний стіл для гри в американський пул

Наші роботи

Більярдний стіл молодіжний плюс американський пул фото

Ціни на більярдні столи «МОЛОДІЖНІ ПЛЮС» (американський пул)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (18-22мм)

4

60

34 900

8 (25мм)

4

60

36 700

9 (25мм)

6

68

46 200

У вартість столів входить: плита ігрового поля - ардезія (25мм); матеріал стола (граб, вільха, ламінована ДСП); сукно «Євростар»; лузи: скоби силомінові, шкіра сітка.

Можливе виготовлення стола на ваше індивідуальне замовлення!

Замовити більярдний стіл «МОЛОДІЖНИЙ ПЛЮС»:

097-238-45-75, 095-547-23-91

Більярдний стіл для пулу виконано у класичному стилі, належить до економ класу. Проте виграшною особливістю є те, що в основі ігрового поля використовується натуральний камінь Ардезія завтовшки 25 мм в залежності від розмірів стола. Завдяки цьому якість гри значно підвищено, тож стіл для американського більярду «Молодіжний плюс» оцінять і любителі пулу, і професіонали.

В конструкції застосовується природна деревина та ЛДСП, що гарантовано забезпечує високу міцність столів цієї групи. Більярдні столи для американки комплектується довговічним сукном «Євростар», бортовою гумою, лузами з силуміновими скобами, шкіряною пелериною й нейлоновою сіткою.

Щоб визначити, який більярдний стіл найкраще розмістити у вашому приміщенні, потрібно до розмірів ігрового поля додати по максимальній довжині кия з кожного боку, тобто по 145 см. Отже зручні розміри кімнати для гри в американський пул на більярдному столі «Молодіжний плюс» 7 футів мають становити 4,9х3,9 м.

Стіл для пулу від «Більярд Центр»: оптимальне співвідношення ціни та якості

В нашій компанії ви можете недорого купити стіл для більярду не тільки в Києві та Львові, а й замовити більярдні столи для пулу з доставкою по різних містах України – Запоріжжя, Кривий Ріг, Дніпро. У нас завжди в наявності великий асортимент більярдних столів за найкращими цінами. Вибір за вами!