Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдний стіл для гри в американський пул «Стандарт»


Більярдний стіл для гри в американський пул київ

Ціни на більярдні столи «СТАНДАРТ» (американський пул)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (22мм)

4

57,2

23 900

8 (22мм)

4

57,2

24 800

9 (22мм)

6

57,2

29 900

У вартість столів входить: плита ігрового поля - ДСП ламінована (22мм); матеріал стола (ясен, вільха, сосна); сукно «Євростар»; лузи: скоби силомінові, шкіра сітка.

Можливе виготовлення стола на ваше індивідуальне замовлення!

Замовити більярдний стіл «СТАНДАРТ»:

097-238-45-75, 095-547-23-91

Елегантні більярдні столи лінійки «Стандарт» призначені для клубів, барів, офісів, домашнього використання. Столи для пулу виготовляються в класичному стилі, довжиною 7, 8 та 9 ft. У виробництві застосовується натуральна деревина сосна й вільха, плита ЛДСП. Комплектується стіл лузами з силуміновими скобами, що обтягнуті м’якою шкірою з кошиком з нейлонової сітки. Тип сукна – «Євростар».

При виборі оптимальної моделі більярдного стола для американки враховуйте розміри приміщення. Стіл невеликих розмірів є чудовою альтернативою для невеличкої зали. До того ж, ціна більярдного стола 7 ft менша, що також може суттєво вплинути на рішення щодо купівлі більярдного стола недорого.

Більярдний стіл для гри в американку 7 ft можна оптимально розмістити у досить невеликому приміщенні 5,5х4,2 м. Оскільки для ігрового поля в моделях «Стандарт» використовується ламінована плита ДСП, це значно зменшує загальну масу стола для американського більярду. Адже вага великого стола для більярду з ігровим полем на кам’яній основі може сягати понад 500 кг.

Купити більярдний стіл «Більярд Центр»: вигідно й зручно

В нашій компанії ви можете замовити й недорого купити стіл для гри в американський пул з будь-якого міста – Миколаїв, Вінниця, Херсон, Київ. Крім того, пропонуємо комплектацію більярдних кімнат аксесуарами, меблями, світильниками від найкращих світових та вітчизняних виробників.