Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдний стіл «Класичний» для гри в американку


Більярдний стіл класичний для гри в американський пул київ

Ціни на більярдні столи «КЛАСИЧНІ» (американський пул)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (25мм)

4

57,2

49 200

8 (25мм)

4

60

55 800

9 (25мм)

6

68

74 200

У вартість столів входить: плита ігрового поля - ардезия (25мм); матеріал стола (ясен, вільха, граб); сукно «Євростар»; лузи: скоби латунні, шкіряні з викотом.

Можливе виготовлення стола на ваше індивідуальне замовлення!

Замовити більярдний стіл «Класичний»:

097-238-45-75, 095-547-23-91

Більярдний стіл для гри в американський пул призначений для любителів більярду, які віддають перевагу практичним і економічним рішенням. Лінійка вишуканих більярдних столів «Класичний» – це доступні ціни й висока надійність, діловий стиль і солідний вигляд.

Стіл для більярду виготовлено з практичних твердих сортів деревини – вільхи, ясена, бука, які не піддаються перепадам температур і вологості. Посилений лафет забезпечує підвищену статичність і жорсткість конструкції столу для американського більярду. Для виготовлення ігрового поля використовується кам’яна плита Ардезія завтовшки 25,4 мм, що забезпечує зразкову якість гри.

За правилами Всесвітньої асоціації пулу, на офіційних турнірах використовують великі більярдні столи для гри в американку 9 ft висотою 74-78 см. Але якщо ви в захопленні від американського більярду і мрієте встановити більярдний стіл вдома або на дачі, щоб потренувати удар, насолодитися грою з друзями, необов'язково купляти максимально великий стіл. Можете купити стіл для гри в американку меншої довжини 7 ft.

Як замовити більярдний стіл для пулу

В компанії «Більярд Центр» можна замовити й недорого купити більярдні столи за вашим індивідуальним проектом з врахуванням усіх вимог комплектації: колір сукна, певні аксесуари вітчизняних або світових виробників, колір дерев’яної конструкції. Ми оперативно доставимо стіл у Київ, Житомир, Черкаси, будь-яке місто України.