Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдний стіл для американського більярду «Барон»


Більярдний стіл барон для гри в пул американка київ

Ціни на більярдні столи «БАРОН» (американський пул)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (25мм)

4

57,2

94 700

8 (25мм)

4

57,2

98 400

9 (25мм)

6

57,2

112 400

У вартість столів входить: плита ігрового поля - ардезия (18-40мм); матеріал стола (ясен, дуб, граб); сукно «Євроспринт»; кулі "Aramith" (Бельгія); лузи: скоби латунні, шкіряні з викотом; трикутник.

Можливе виготовлення стола на ваше індивідуальне замовлення!

Замовити більярдний стіл «БАРОН»:

097-238-45-75, 095-547-23-91

Більярдний стіл для гри в американку «Барон» належить до ексклюзивної серії столів для пулу. Вишуканий старовинний стиль, цінні породи натуральної деревини, декоративні підп’ятники, точені ніжки й царги, оздоблені ручним різьбленням, самоскатні латунні лузи, неодмінно привернуть увагу поціновувачів до цієї моделі стола для більярду.

Ігрове поле більярдного столу традиційно вимірюється в футах. За розмір у футах (1 ft=30,48 см) приймається його довжина, тобто відстань між двома короткими бортами. Ширина ігрового поля у два рази менше довжини. Столи для гри в американський пул «Барон» виготовляються 7, 8 або 9 ft. Щоб визначити довжину стола у ваше приміщення, потрібно до розмірів ігрового поля додати по дві довжини кия: 145х2 см.

Як замовити й купити більярдний стіл для гри в американку

Щоб кімната для більярду виглядала оригінально, повністю відповідала обраній тематиці та стилю, пропонуємо гідний вибір аксесуарів і комплектуючих: світильники для більярдних столів, наклейки й насадки для київ, мілки, якісні меблі, засоби догляду.

Наші фахівці проконсультують вас з питань реалізації різних проектів: від покупки більярдного столу для пулу економ класу недорого до здійснення грандіозних проектів з повного облаштування приміщення. Ми зробимо все можливе, щоб співпраця з компанією «Більярд Центр» стала приємною подією у вашому житті, незалежно від того, у якому місті ви проживаєте – Луцьк, Ужгород, Львів або Київ.