Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдний стіл для пулу «Преміум»


Більярдний стіл преміум для гри в американський пул київ

Ціни на більярдні столи «ПРЕМІУМ» (американський пул)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (18-22мм)

4

57,2

53 800

8 (25мм)

4

57,2

59 300

9 (25мм)

6

57,2

79 200

У вартість столів входить: плита ігрового поля - ардезия (18-25мм); матеріал стола (ясен, дуб, граб); сукно «Євроспринт»; кулі "Aramith" (Бельгія); лузи: скоби латунні, шкіряні з викотом; трикутник.

Можливе виготовлення стола на ваше індивідуальне замовлення!

Замовити більярдний стіл «ПРЕМІУМ»:

097-238-45-75, 095-547-23-91

Солідний більярдний стіл для гри в американку «Преміум» – це стіл найвищого рівня з найкращими ігровими якостями. В його конструкції зосереджено найновіші технології виробництва, ексклюзивні комплектуючі, цінні матеріали. Дизайн моделі передає вишуканий стиль ампір. Цей більярдний стіл для пулу прийдеться до душі прихильникам елегантності й розкоші – точені ніжки, декоративні елементи, використання твердих порід деревини. Лузи латунні самоскатні, кишені шкіряні з фартухом, високоякісне сукно «Євроспринт».

Характерною особливістю столів для гри в американський пул є невеликі розміри ігрового поля 7-9 футів і великі лузи – близько 130 мм. Тому більярдні столи для американки сприяють динамічній швидкоплинної грі. Поєдинки професійних гравців іноді закінчуються з одного підходу спортсмена до столу. Завдяки простим правилам гри, популярність гри в американський пул зростає з кожним роком.

Де купити більярдний стіл для пулу недорого?

При виборі столу для американського більярду визначальним параметром є розмір приміщення, в якому ви збираєтеся облаштувати ігрову кімнату. Презентабельний більярдний стіл «Преміум» 7 футів – чудове рішення для невеличкої більярдної. Крім того, ціна на такий стіл для більярду буде нижчою, що також може суттєво вплинути на прийняття рішення про покупку. Адже купити ексклюзивний стіл для більярду недорого сьогодні у Чернівцях, Сумах, Києві означає розумні інвестиції у майбутнє.