Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярдний стіл для гри в американський пул «Канцлер»


Канцлер більярдний стіл для гри в американський пул київ

Ціни на більярдні столи «Канцлер» (американський пул)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (25мм)

6

68

77 800

8 (25мм)

6

68

83 600

9 (25мм)

8

68

104 500

У вартість столів входить: плита ігрового поля - ардезія (25мм); матеріал стола (ясен, дуб, граб); сукно «Simonis»; кулі "Aramith" (Бельгія); лузи: скоби латунні, шкіряні з викотом, трикутник.

Можливе виготовлення стола на ваше індивідуальне замовлення!

Замовити більярдний стіл «Канцлер»:

097-238-45-75, 095-547-23-91

Цей аристократичний амбітний стіл для більярду усім своїм виглядом ніби нагадує священну гору Олімп у Стародавній Греції. Витончене різьблення, монументальні ніжки, натуральна плита Ардезія в основі ігрового поля, високоякісна цінна деревина – ця модель більярдного столу для пулу неодмінно зацікавить справжніх шанувальників захоплюючої гри.

Компактні габарити 7, 8 або 9 футів дозволяють встановити більярдний стіл для гри в американку в квартирі, заміському будинку, офісі. Останнім часом більярдні кімнати все частіше стали з'являтися в різних закладах розважального характеру, в клубах, готелях, ресторанах і навіть у деяких медичних, освітніх установах.

Гра в американський більярд створює сприятливий клімат для невимушеного спілкування, під час якого простіше налагодити відносини, вирішити ділові питання, знайти правильний ключ до розв’язання проблем. Разом зі зростаючим інтересом до цієї гри, стрімко збільшується число бажаючих купити більярдні столи для гри в американський пул.

Недорого купити більярдний стіл можна в компанії «Більярд Центр»

Перегорнув сторінки нашого каталогу, ви знайдете велику колекцію вишуканих столів для більярду, різноманітне обладнання й аксесуари, які не менш важливі для гарної гри. Ви самостійно зможете обрати відтінок деревини й сукна, комплектацію, від цього залежить остаточна ціна більярдного столу. Наші фахівці порадять, як найкраще замовити й купити більярдний стіл для гри в американку у Львові, Запоріжжі, Києві або Дніпрі.