Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

МОЛОДІЖНИЙ ПЛЮС - більярдний стіл економ класу (російська піраміда)


Купити більярдний стіл піраміда київ ціна недорого

Наші роботи

Молодіжний плюс фото більярдного стола для гри в піраміду
Молодіжний плюс фото більярдного стола для гри в піраміду
Молодіжний плюс фото більярдного стола для гри в піраміду
Молодіжний плюс фото більярдного стола для гри в піраміду

Ціни на більярдні столи «МОЛОДІЖНИЙ ПЛЮС» (російська піраміда)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (22мм)

4

60

34 900

8 (22мм)

4

60

36 700

9 (22мм)

6

68

46 200

10 (22мм)

6

68

54 750

11 (22мм)

8

68

65 900

У вартість всіх столів входить: плита ігрового поля - Ардезія (22-25 мм); матеріал стола (граб, вільха, ламінована ДСП); сукно «Сімонетто»; лузи: скоба силомінова, шкіра сітка з викотом.

Замовити більярдний стіл «МОЛОДІЖНИЙ ПЛЮС»:
097-238-45-75, 095-547-23-91

Виготовлення та комплектація більярдних столів «МОЛОДІЖНИЙ ПЛЮС»

За характеристиками модель більярдного стола «Молодіжний ПЛЮС» відрізняється від моделі «Молодіжний» лише тим, що в основі ігрового поля лежить плита з природнього каменю (ардезія), яка вважається більш професійною та надійною основою для Вашого більярдного стола, оскільки використання ардезії зменшує вібрацію при ударах та збільшує швидкість руху кулі.

Більярдний стіл «Молодіжний ПЛЮС» для гри в «Російську піраміду» - це стіл економ-класу, який відповідає усім характеристикам, необхідним для якісної і професійної гри у більярд не лише у домашніх умовах, а й у більярдних клубах. Для виготовлення стола використано натуральне дерево (граб, вільха), а в основі ігрового поля лежить плита з природнього каменю. В комплектацію стола входять сукно «Євростар», лузи – силомінова скоба, обтягнута шкірою з класичною нейлоновою сіткою у формі корзини та професійна резина. Окрім того, клієнти за бажанням можуть доукомплектувати стіл аксесуарами від відомих світових виробників, які ми вам з радістю запропонуємо.

Більярдний стіл «Молодіжний ПЛЮС» для гри в «Російську піраміду» може бути виготовлений у різних розмірах – від 7-ми до 11-ти футів на 4-ьох, 6-ти та 8-ми ніжках, відповідно до розміру, та у різній кольоровій гамі, за бажанням замовника. Також у нас Ви можете придбати меблі власного виробництва (стільці, столики, табурети і вішалки) для більярдної кімнати під тон Вашого стола.

Більярдний стіл «Молодіжний ПЛЮС» - це якість і надійність за доступною ціною. Переконайтесь у цьому і Ви.