Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

СТАНДАРТ - більярдний стіл економ класу (російська піраміда)


Купити більярдний стіл піраміда київ ціна недорого

Наші роботи

Стандарт стіл для гри в піраміду фото київ

Ціни на більярдні столи «СТАНДАРТ» (російська піраміда)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7

4

60

23 900

8

4

60

24 800

9

6

68

29 900

10

6

68

34 800

11

8

68

42 900

У вартість всіх столів входить: плита ігрового поля - ДСП ламінована (22мм); матеріал стола (граб, вільха, сосна); сукно «Сімонетто»; лузи: скоба силомінова, шкіра сітка.

Замовити більярдний стіл «СТАНДАРТ»:
097-238-45-75, 095-547-23-91

Виготовлення та комплектація більярдних столів «СТАНДАРТ»

Шукаєте якісний більярдний стіл, проте в більшості випадків ціни «кусаються»? Пропонуємо Вам бюджетний варіант більярдного стола. Більярдний стіл «Стандарт» для гри в «Російську піраміду» - це класична модель з точеними ніжками, що впираються на декоративні дерев’яні підп’ятники. Модель виготовляється у розмірах від 7-и до 11-и футів на 4-ьох, 6-ти та 8-ми ніжках відповідно. В основі ігрового поля лежить плита ДСП, яка є значно дешевшою і легшою, аніж плита з природного каменю. Тим не менш, це також надійна основа для вашого більярдного стола.

Але оскільки ми намагаємось задовольнити не лише поточні потреби споживачів, а й майбутні, то виготовляємо модель більярдного стола «Стандарт» для гри в «Російський більярд» так, аби в майбутньому плиту ДСП можна було замінити плитою з природнього каменю. Таким чином, обираючи більярдний стіл «Стандарт», ви обираєте не лише бюджетну ціну, а й якість та довговічність.

В комплектацію більярдного стола «Стандарт» входить сукно «Сімонетто», лузи – силомінова скоба, обтягнута шкірою з кошиком-сіткою. Клієнт може сам обрати кольорову гаму стола та більярдні аксесуари, які у нас представлені у великій кількості та у найкращій якості. Окрім того, пропонуємо Вам обрати полички для куль і київ, дерев’яні світильники та меблі до Вашої більярдної від нашого виробника.

Облаштуйте свою більярдну кімнату якісними меблями та професійним більярдним столом за доступною ціною.