Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

«КАНЦЛЕР» - ексклюзивний більярдний стіл (російська піраміда)


Більярдний стіл канцлер російська піраміда

Ціни на більярдні столи «Канцлер» (російська піраміда)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

9 (38мм)

6

68

153 000

10 (38мм)

6

68

176 400

11 (38мм)

8

68

195 900

12 (40мм)

8

68

198 700

У вартість всіх столів входить: плита ігрового поля - Ардезія (38-40мм); матеріал стола (ясен, дуб, граб); сукно «ЕлітПро» (Великобританія); лузи: скоби латунні, шкіряні з викочуванням; трикутник.

Замовити більярдний стіл «Канцлер»:
097-238-45-75, 095-547-23-91

Виготовлення та комплектація більярдних столів

Вишуканий більярдний стіл для справжніх аристократів – ручна робота з індивідуальним підходом задовольнить кожного клієнта. Ніжки стола у вигляді величавих левів та оздоблення прямих царг ручною різьбою зачарують не лише любителів гри у більярд. Пропонуємо Вам столи для гри в «Російський більярд» моделі «Канцлер» різних розмірів, а зокрема 9-ти, 10-ти, 11-ти та 12-ти футові на 4-ьох, 6-ти та 8-ми ніжках залежно від розміру.

Піклуючись про якість виробів, наша компанія виготовляє столи лише з натурального дерева твердої породи – дуба, ясеня, бука. Плита з природнього каменю (ардезія), яка використовується в основі ігрового поля, забезпечить не тільки яскраві враження від гри як для новачків, так і для професіоналів, а й дасть змогу насолоджуватися цією грою ще тривалий час, оскільки на європейському ринку ардезія позиціонується як надійна та довговічна основа для більярдного стола. Для найкращих клієнтів – найкраще сукно провідного бренду «ЕлітПро» і найкраща комплектація: латунні лузи (високоякісне литво під тиском) із шкіряною кишенею та фартухом з викатами (для комфорту гравців), професійна резина та аксесуари передових світових виробників. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість замовнику самостійно обрати колір більярдного стола.

Більярдні столи для гри в Російську піраміду «Канцлер» призначені як для домашнього, так і клубного користування, оскільки повністю відповідають вимогам Національної Федерації більярдного спорту до турнірних більярдних столів.

Вишукане поєднання професіоналізму і якості неодмінно подарує кожному покупцеві масу задоволення, а багатство і досконалість форм зроблять «Канцлер» родзинкою будь-якого дому чи більярдного клубу.