Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

ХАЙТЕК - Ексклюзивний більярдний стіл (російська піраміда)


Купити більярдний стіл київ ціна, більярдні столи піраміда ціни в києві

Ціни на більярдні столи «ХАЙТЕК» (російська піраміда)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

8 (24,4мм)

4

60

97 000

9 (24,4мм)

6

68

108 000

10 (24,4мм)

6

68

112 000

11 (24,4мм)

8

68

122 000

12 (40мм)

8

68

148 000

У вартість всіх столів входить: плита ігрового поля - ардезія (25,4-40мм); матеріал стола (ясен, граб, вільха); сукно «Євроспринт»; лузи: скоби латунні, шкіряні з викочуванням; трикутник.

Замовити більярдний стіл «ХАЙТЕК»:
097-238-45-75, 095-547-23-91

Виготовлення та комплектація більярдних столів

Хайтек (від англ. High-technology – сучасні «високі» технології) – стиль, у якому кожна лінія вказує на стриманість, престиж, якість і, водночас, хайтек – це стиль, у якому кожна деталь кидає виклик буденності і однотипності. Прямі лінії і форми, широке застосування скла, пластику, металу та покриття сріблисто-металічним кольором – ось основі риси даного стилю, яких і дотримується наша компанія у виробництві більярдного стола «Хайтек». Колони, оздоблені перфорацією замість стандартних ніжок стола підкреслять неповторність цього стилю і Вашого вибору.

Компанія пропонує більярдний стіл «Хайтек» для гри в «Російську піраміду» у різних розмірах – від 8-ми до 12-ти футів на 4-ьох, 6-ти, 8-ми ногах відповідно до розміру. Для виготовлення більярдних столів використовується лише натуральне дерево – граб, ясен, вільха, а в основі ігрового поля лежить ардезія – плита з природнього каменю. Ардезія вважається найбільш професійною і надійною основою для більярдного стола, оскільки її використання зменшує вібрацію під час удару і збільшує швидкість куль.

В комплектацію стола входять сукно «Євроспринт», професійна резина, латунні гладкі лузи зі шкіряною кишенею, фартухом і самоскатами. Замовник самостійно обирає колір стола (наша компанія рекомендує обрати білий, чорний та світло-сірий кольори, у яких стіл «Хайтек» виглядає найбільш органічно та ефектно). Окрім того, ми з радістю запропонуємо Вам аксесуари від провідних світових виробників. Стіл «Хайтек» рекомендується як для клубного, так і для домашнього використання.

Тож, якщо Ви прихильник постмодерну і любитель не лише якісної, а й красивої гри у «Російську піраміду» - більярдний стіл «Хайтек» однозначно для Вас.