Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

МОЛОДІЖНИЙ - більярдний стіл економ класу (російська піраміда)


Купити більярдний стіл піраміда київ ціна недорого

Ціни на більярдні столи «МОЛОДІЖНИЙ» (російська піраміда)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

7 (18 мм)

4

60

18 200

8 (18 мм)

4

60

18 900

9 (18 мм)

6

68

21 450

10 (18 мм)

6

68

27 900

У вартість всіх столів входить: плита ігрового поля - ДСП ламінована (18мм); матеріал стола (граб, вільха, сосна); сукно «Сімонетто»; лузи: скоба силомінова, шкіра сітка з викотом.

Замовити більярдний стіл «МОЛОДІЖНИЙ»:
097-238-45-75, 095-547-23-91

Виготовлення та комплектація більярдних столів «МОЛОДІЖНИЙ»

Більярдний стіл «Молодіжний» для гри в «Російську піраміду» - це стіл економ-класу, який відповідає усім характеристикам необхідних для якісної і професійної гри у більярд не лише у домашніх умовах, а й у більярдних клубах. Стіл виготовляється з натурального дерева (граб, вільха), а в основі ігрового поля лежить ламінована ДСП, яка при бажанні в майбутньому може бути замінена плитою з природнього каменю (ардезією). В комплектацію стола входять сукно «Євростар», лузи – силомінова скоба, обтягнута шкірою з класичною нейлоновою сіткою у формі корзини та професійна резина. Окрім того, клієнти за бажанням можуть доукомплектувати стіл аксесуарами від відомих світових виробників, які ми Вам з радістю запропонуємо.

Більярдний стіл «Молодіжний» для гри в «Російський більярд» може бути виготовлений у різних розмірах – від 7-ми до 11-ти футів на 4-ьох, 6-ти та 8-ми ніжках відповідно до розміру, та у різній кольоровій гамі, за бажанням замовника. Також у нас Ви можете придбати меблі власного виробництва (стільці, столики, табурети і вішалки) для більярдної кімнати під тон Вашого стола.

Більярдний стіл «Молодіжний» - це оптимальний варіант для тих, хто обирає якість і надійність за доступною ціною.