Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

ЛІОН - Ексклюзивний більярдний стіл (російська піраміда)


Купити більярдний стіл київ ціна, більярдні столи російська піраміда

Ціни на більярдні столи «ЛІОН» (російська піраміда)

Розмір поля, ft

Кількість ніг, шт.

Діаметр куль, мм

Ціна, грн

9 (38мм)

4

68

165 000

10 (38мм)

6

68

182 000

11 (38мм)

6

68

218 000

12 (40мм)

8

68

232 000

У вартість всіх столів входить: плита ігрового поля - ардезія (38-40мм); матеріал стола (ясен, дуб, граб); сукно «ЕлітПро» (Англія); лузи: скоби латунні, шкіряні з викочуванням; трикутник.

Замовити більярдний стіл «ЛІОН»:
097-238-45-75, 095-547-23-91

Виготовлення та комплектація більярдних столів

Вишуканий більярдний стіл для справжніх аристократів – ручна робота з індивідуальним підходом задовольнить кожного клієнта. Ніжки стола у вигляді величавих левів та оздоблення прямих царг ручною різьбою зачарують не лише любителів гри у більярд. Пропонуємо Вам столи для гри в «Російський більярд» моделі «Ліон» різних розмірів, а зокрема 9-ти, 10-ти, 11-ти та 12-ти футові на 4-ьох, 6-ти та 8-ми ніжках залежно від розміру.

Піклуючись про якість виробів, наша компанія виготовляє столи лише з натурального дерева твердої породи – дуба, ясеня, бука. Плита з природнього каменю (ардезія), яка використовується в основі ігрового поля, забезпечить не тільки яскраві враження від гри як для новачків, так і для професіоналів, а й дасть змогу насолоджуватися цією грою ще тривалий час, оскільки на європейському ринку ардезія позиціонується як надійна та довговічна основа для більярдного стола.

Для наших клієнтів – найкраще сукно провідного бренду «ЕлітПро» і найкраща комплектація: латунні лузи (високоякісне литво під тиском) із шкіряною кишенею та фартухом з викатами (для комфорту гравців), професійна резина та аксесуари передових світових виробників. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість замовнику самостійно обрати колір більярдного стола.

Більярдні столи для гри в Російську піраміду «Ліон» призначені як для домашнього, так і клубного користування, оскільки повністю відповідають вимогам Національної Федерації більярдного спорту до турнірних більярдних столів.

Вишукане поєднання професіоналізму і якості неодмінно подарує кожному покупцеві масу задоволення, а багатство і досконалість форм зроблять «Ліон» родзинкою будь-якого дому чи більярдного клубу.