Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

СТАТТІ

Російська піраміда - все про більярд!

«Російська піраміда» або «російський більярд» - це збірна назва, що позначає велику кількість більярдних ігор з певними схожими правилами. Історичні факти свідчать, що російський більярд почав набирати популярності в 1770-х роках. Виділяють різні види гри в «Російську піраміду»: вільна піраміда або американка, комбінована піраміда або сибірка, динамічна або невська піраміда, класична або російська піраміда.

Читати більше >>>

Американський пул - все про більярд!

Вважається, що більярд прибув в Америку з європейськими колонізаторами і там став настільки популярним, що дуже скоро в Америці почали проводити різні більярдні турніри, в одному з яких, у 1748 році, переможцем став Джордж Вашингтон – майбутній президент США. На сьогодні більярдна гра в «Американський пул» вважається молодіжною і більш простою, аніж гра в «Російську піраміду».

Читати більше >>>

Снукер - все про більярд!

Снукер – різновид більярду, найбільш популярний в англомовних країнах, а також в Китаї. Вважається, що «Снукер» придумав британський полковник в Індії, ще у 1875 році. Проте пік популярності цієї гри припав на 60-ті роки 20ст.

Читати більше >>>

Більярд: цікаві факти

Археологи дослідили, що вперше гра, подібна на більярд, проводилась у Древньому Єгипті ще у 1500 році до н.е.
Зі Стародавнього Єгипту у Європу більярд привезли лицарі-хрестоносці. А оскільки більшість таких лицарів була із Франції, то саме французи першими познайомилися із більярдом.

Читати більше >>>

Догляд за більярдним столом

Купуючи більярдний стіл, Ви купляєте не лише масу задоволення, а й певну частку турбот, оскільки більярдний стіл стає частиною Вашої сім’ї і потребує догляду. Насправді, догляд не складний, проте якщо Ви хочете насолоджуватися грою у більярд тривалий час, то цей догляд повинен бути постійним.

Читати більше >>>