Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Догляд за більярдним столом

Купуючи більярдний стіл, Ви купляєте не лише масу задоволення, а й певну частку турбот, оскільки більярдний стіл стає частиною Вашої сім’ї і потребує догляду. Насправді, догляд не складний, проте якщо Ви хочете насолоджуватися грою у більярд тривалий час, то цей догляд повинен бути постійним.

Головне - чисте сукно

Сукно більярдного стола забруднюється не лише через домашню пилюку, а й через крейдову. Пилюка проникає крізь матеріал і, таким чином, сукно зношується зсередини і через короткий проміжок часу виглядає вже непридатним для гри. В такому випадку, у Вас є 2 варіанти: Ви можете або поміняти сукно, або почати доглядати за ним, що є, звичайно, менш затратно.

Як доглядати? Перш за все, рекомендуємо Вам купити спеціальних чохол для більярдних столів, який надійно захистить стіл від домашнього бруду. Щодо крейдової пилюки, то найкращий спосіб її побороти – це використовувати невеликий (ручний) пилосос з м’якою насадкою. Така чистка повинна проводитися після кожних 20-30 годин гри в більярд і саме ця чистка надовго забезпечить належний вигляд сукна. Якщо такого пилососа нема, то можете використати спеціальні щітки для видалення крейдових залишків з-під стола. Такі щітки Ви знайдете в більярдних магазинах. В крайньому випадку, Ви завжди можете використати чисту вологу ганчірку. Але не переборщіть із зволоженням, а то таки справді прийдеться заміняти сукно. В будь-якому випадку, краще вже використати ганчірку, аніж не використовувати нічого.

Сукно може линяти, особливо в тих місцях, де найчастіше контактує із кулями (здебільшого це по периметру вздовж бортів стола). Спробуйте змочити область сукна, що линяє, пульверизатором, протерти пальцями змочені ділянки і пройтись по них автомобільним пилососом.

Догляд за киями і кулями значно простіший. Час від часу необхідно протирати киї і кулі: спочатку вологою ганчіркою, а потім ретельно протерти насухо. Наконечник кия необхідно протирати мильною водою. Рекомендуємо Вам купити чохол для кия (для захисту під час транспортування) і підставку під киї (щоб кий не деформувався).

Як бачите, немає нічого складного в догляді за більярдними столами, особливо, якщо вони виготовлені з натурального дерева, укомплектовані аксесуарами від провідних світових компаній, а виробник цих столів – майстер у своїй справі. Наші більярдні столи подарують Вам максимум задоволення і мінімум проблем.

Залишилися ще запитання, пов’язані з доглядом за більярдними столами? Ми з радістю дамо на них відповідь, а також запропонуємо найкращі засоби для захисту більярдних столів і аксесуарів.