Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Більярд: цікаві факти

  • Археологи дослідили, що вперше гра, подібна на більярд, проводилась у Древньому Єгипті ще у 1500 році до н.е.

  • Зі Стародавнього Єгипту у Європу більярд привезли лицарі-хрестоносці. А оскільки більшість таких лицарів була із Франції, то саме французи першими познайомилися із більярдом.

  • Спочатку більярд був грою виключно королів і вельмож. Марія Стюарт, королева Шотландії, Карл ІХ, Генріх ІІІ, королі Франції – усіх їх об’єднувала фанатична любов до більярду. І лише у Франції,за часів «короля - Сонце» Людовика XIV більярдні столи почали з’являтися у громадських місцях.

  • Любив гру у більярд і 3-ій президент США Томас Джефферсон, причому настільки любив, що заради неї порушував закон, оскільки в ті часи у штаті Вірджинія було заборонено грати у більярд.

  • Та не лише королі і президенти грають у більярд. Американський мафіозі, Аль Капоне, оволодів мистецтвом гри у більярд, коли працював викидайлом у клубі, і за рік досягнув такої майстерності, що виграв усі турніри Брукліна.

  • У фільмі «Колір грошей» молодій зірці більярду Вінсенту Лорі, якого грає голлівудський актор Том Круз, потрібно було виконати складний удар-перескок. І як не старався актор зробити це самостійно, до зйомок довелось залучити професійного гравця у більярд Майка Сігела. Не так вже й просто грати у більярд.

Більярд – більше, ніж гра. Підраховано, що гравець, сам того не помічаючи, за час партії проходить близько 2-3 км, ця гра сприяє розвитку окоміру, координації і чіткості рухів, спритності, швидкості реакції, а ще навчає витримки, терпінню і вмінню програвати. Ну і звісно, дарує тонну азарту і захоплення, а найбільш старанним і терпеливим – ще й насолоду від перемоги.