Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Снукер - все про більярд!

Снукер – різновид більярду, найбільш популярний в англомовних країнах, а також в Китаї. Вважається, що «Снукер» придумав британський полковник в Індії, ще у 1875 році. Проте пік популярності цієї гри припав на 60-ті роки 20ст.

Правила гри в снукер:

  • В «Снукері» є 22 кулі, кожна має різну цінність: 1 білий биток, 15 червоних куль – по 1 очку кожна, 1 жовта куля – 2 очки, 1 зелена куля – 3 очки, 1 коричнева куля – 4 очки, 1 синя куля – 5 очок, 1 рожева куля – 6 очок, 1 чорна куля – 7 очок.

  • Удари в «Снукері» здійснюються тільки по битку, під час першого удару биток повинен знаходитися в будь-яку місці, але в межах будинку.

  • Перший удар повинен бути зіграним тільки в червону кулю.

  • Перед кожною кольоровою кулею повинно бути забито червону кулю.

  • Доти, доки на більярдному столі є хоча б одна червона куля, кольорові кулі можна забивати в довільному порядку. В такому випадку, забиті кольорові кулі виставляються назад на те місце, де вони знаходилися на початку гри. Проте, якщо на цьому місці вже є куля, то забита кольорова куля виставляється в верхню точку, наприклад, коричнева куля виставляється на місце чорної кулі, якщо це місце зайняте, то на місці рожевої, і т.д.

  • Якщо всі червоні кулі забиті в лузи, то кольорові кулі потрібно забивати в порядку їх цінності (тобто, перша куля – жовта, потім - зелена, коричнева і т.д.)

  • Коли на столі залишаються дві кулі (чорна і биток), починається гра в «останній чорний шар», тобто останній розіграш.

  • Коли грають знавці «Снукеру», один гравець може поставити іншому «снукер», тобто поставити гравця в таку ситуацію, при якій биток розташований так, що практично не можливо дістати кулю, яка за правилами гри повинна бути покладена у лузу.

  • Мінімальний штраф в «Снукері» - 4 очки. Очки знімаються за дотик до кулі довільною частиною кия, окрім його кінчика; якщо биток потрапляє у лузу, навіть слідом за забитою кулею, причому чим більша вартість кулі, тим більше нараховується штрафних очок (від 4-ьох до 7-ми).

Більярдний стіл і комплектуючі для гри в «Снукер»

Для гри в «Снукер» використовуються столи великих розмірів: від 10-и і до 12-и футів. Кулі повинні бути діаметром 52,5 мм. Кий не може бути коротшим, ніж 3 фути (0,9м). Гравці при виконанні удару зі складних позицій можуть використовувати підставки для київ, подовжувачі або адаптери.

Більярдна гра «Снукер» - складніша, аніж гра в «Американку» чи «Російську піраміду». Тим не менш, «Снукер» - дуже цікава серійна гра «виходів»: гравець повинен вміти прораховувати наперед серію ходів суперника і планувати на перспективу власну стратегію. «Снукер» гра інтелектуалів. Непересічний розум гарантує захоплюючу гру, а досвід нашої компанії та індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантують якісний і довговічний більярдний стіл.