Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Американський пул - все про більярд!

Вважається, що більярд прибув в Америку з європейськими колонізаторами і там став настільки популярним, що дуже скоро в Америці почали проводити різні більярдні турніри, в одному з яких, у 1748 році, переможцем став Джордж Вашингтон – майбутнім президент США.

На сьогодні більярдна гра в «Американський пул» вважається молодіжною і більш простою, аніж гра в «Російську піраміду».

Правила гри в американський пул:

 • Право першого удару визначається за допомогою жеребу або розіграшу;

 • Биток вводиться в гру ударом рукою, при першому ударі биток не повинен знаходитися за межами будинку (відстань від короткого борта до лінії будинку – лінія, проведена через передню відмітку);

 • Перший удар вважається успішним, якщо биток перетнув передню лінію;

 • Замовні удари – удари, при яких учасник називає номер прицільної кулі і лузу, в яку він має влучити;

 • Якщо немає шансів влучити при замовному ударі, учасник має право оголосити відіграш (провести будь-який удар, після чого хід переходить до суперника);

 • Гра продовжується лише після повної зупинки куль на столі;

 • При порушенні правил гравець втрачає право ходу; забиті з порушенням правил кулі – не зараховуються;

 • Удар повинен проводитися лише наклейкою кия;

 • Заборонено будь-яким чином переміщати кулі на полі;

 • Під час прицілу не можна дотикатися до битка;

 • Під час удару гравець повинен хоча б однією ногою стояти на підлозі.

Більярдний стіл для гри в «Американський пул»

Для гри в «Американський пул» використовуються більярдні столи різних розмірів (від 7-и до 12-ти футів). Висота більярдного стола повинна бути 74,5-78,5см. Розміри ігрового поля повинні співвідноситись 2:1 (довжина:ширина).

Комплектація для гри в «Американський пул»

Для гри в «Американський пул» необхідно використовувати особливий вид сукна (ненаправлена тканина без ворсу, що містить не більше, ніж 85% вичесаної вовни і не більше, ніж 15% нейлону). Ширина входу в кутні лузи - 11,5 см (приблизно), а в середню лузу – 12,8 см (приблизно). Діаметр кулі – 5,7 см. Повинно бути 16 куль: 1 куля – биток – білого кольору, інші 15 куль різних кольорів (кулі з першого по восьмий номер пофарбовані суцільним кольором, а з дев'ятого по п'ятнадцятий – в кольорову смужку. Такий поділ необхідний, оскільки деякі правила гри в більярд пул вимагають, щоб учасник грав одним видом куль.). Кий для гри в «Американський пул» повинен мати довжину не меншу, ніж 1 м, а наклейка до кия повинна бути виготовлена з особливого матеріалу, який не пошкодить кулі.

Незважаючи на те, що гра в «Американський пул» є простішою, аніж гра в «Російську піраміду», при виробництві більярдного стола та комплектуючих до нього присутні багато нюансів. Наші майстри вже 18 років виготовляють більярдні столи найрізноманітніших моделей, тому вони ознайомлені з усіма особливостями гри в «Американський пул» і виготовлять для Вас якісний та надійний більярдний стіл. Ми виробляємо більярдні столи за індивідуальним замовленням, тому наші клієнти самостійно обирають собі колір стола, модель та розмір. Ми гарантуємо, що Ви будете задоволені якістю роботи та отримаєте естетичне задоволення від гри у більярд.