Виготовлення більярдних столів!
ПІРАМІДА ПУЛ СНУКЕР

Російська піраміда - все про більярд!

«Російська піраміда» або «російський більярд» - це збірна назва, що позначає велику кількість більярдних ігор з певними схожими правилами. Зокрема, виділяють такі різновиди гри в «Російську піраміду»:

 • Вільна піраміда або американка
  За правилами гри переможе той гравець, який першим заб’є будь-яких 8 куль, використовуючи в якості битка будь-яку кулю. За порушення правил одним гравцем, інший гравець може забрати зі столу будь-яку кулю на свою користь.

 • Комбінована піраміда або сибірка
  Переможцем вважається гравець, який першим заб’є 8 куль, використовуючи в якості битка одну конкретну кулю. Штраф за порушення правил такий самий як у грі «Вільна піраміда».

 • Динамічна або невська піраміда
  Гравець, який першим заб’є 8 куль при ударах по битку, вважається переможцем. За порушення правил гравець може або зняти зі стола кулю на свою користь, або ж не знімаючи кулі, поставити биток у більш вигідну для себе позицію.

 • Класична або російська піраміда

Переможцем вважається гравець, який першим набере 71 і більше балів. Бали – це сума номерів куль, забитих гравцем. При цьому, гравець перед ударом повинен зазначити яку кулю він збирається забити і в яку лузу повинен влучити. За порушення правил знімається 5 очок з одного гравця на користь іншого.

Правила гри в російський більярд:

 • Право першого удару отримує гравець, що виграв розіграш;

 • Биток вважається введеним в гру, якщо по ньому завдали удару наклейкою кия;

 • Перший удар вважається успішним, якщо три прицільні кулі торкнулись бортів; дві прицільні кулі торкнулись бортів і одна куля перетнула лінію; прицільна куля потрапила в лузу;

 • Биток не повинен виноситися за лінію будинку (відстань від короткого борта до лінії будинку – лінія, проведена через передню відмітку) при першому ударі;

 • Биток повинен потрапити хоча б в одну з прицільних куль;

 • Гра продовжується лише після повної зупинки усіх куль;

 • При ударі хоча б одна з ніг гравця має бути на підлозі;

 • Удар повинен бути виконаний так, аби рука гравця, предмет його одягу чи будь-який інший сторонній предмет не дотикався до кулі;

 • Куля не має виходити за межі стола;

 • Неправильним вважається подвійний удар.

Більярдні столи для гри в «Російську піраміду»

Поверхня більярдного стола повинна мати співвідношення 1:2, завдяки цьому співвідношенню 6 луз розташовуються на однаковій відстані одна від одної. Висота стола – 800-820мм. Для гри в «Російську піраміду» використовуються столи різних розмірів (від 7-и до 12-ти футів).

Комплектуючі для гри в «Російськупіраміду»

Для більярдних столів в «Російській піраміді» встановлені конкретні розміри луз та куль, різниця між яким є досить невеликою, за рахунок чого гра в «Російську піраміду» є більш важкою, аніж гра, наприклад в «Американський пул». Лузи для гри в « Російську піраміду» мають такі розміри: кутові лузи – 72-73 мм, а середні – 82-83мм. Кулі мають діаметр 68 мм. В «Російській піраміді» використовується 16 куль, 15 (прицільні кулі) мають однаковий колір, здебільшого білий, 16-а куля - биток - окремого кольору, здебільшого темно-червоного. Прицільні кулі збираються в трикутник і виставляються в лінію, паралельну короткому борту, з вершиною у задній відмітці, а биток розташовується у будинку.

Більярдна гра в «Російську піраміду» вимагає точності та високого рівня професіоналізму не лише від гравця, а й від виробника більярдних столів.

Ми обираємо найкращі матеріали для виробництва більярдних столів (натуральні дерева, високоякісну резину, сукно від провідних європейських виробників), намагаємось зробити кожну модель стола оригінальною і цікавою, аби Ви, наші клієнти, отримали справжню естетичну насолоду від гри у більярд. Компанія пропонує великий вибір розмірів, кольорів та моделей, щоб кожен клієнт зміг обрати «свій» більярдний стіл.